MÖBLER / Bord / Nattygsbord 7819310
nr 781 9310
Nattygsbord
30-tal, valnöt, längd: 57, djup: 40, höjd: 66
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 17:55:15
200 kr